Чистий дохід ДП «Златодар», що входить в систему Держрезерву, за 9 місяців 2018 року сягнув позначки 17,4 млн грн. Чистий прибуток підприємства склав майже 0,2 млн грн. Про це під час підсумкової квартальної погоджувальної ради повідомив генеральний директор ДП «Златодар» Валерій Буркацький.

За його словами, третій квартал поточного року підприємство закінчило з результатом у понад 5 млн грн чистого доходу. Основну частину надходжень підприємством було отримано від заготівельної діяльності. Дещо меншу, однак також позитивну динаміку показують обсяги реалізації готової продукції.

«Ми активно рухаємось вперед. Правильно визначені пріоритети та наполеглива праця всього колективу за короткий термін перетворило «Златодар» зі збиткового підприємства на межі банкрутства у одне з найуспішніших не лише в системі Держрезерву, а у всьому Черкаському регіоні», – наголосив Валерій Буркацький.

За 9 місяців поточного року ДП «Златодар» стало одним з рекордсменів серед підприємств системи Держрезерву за обсягом сплати податків. Так, у звітному періоді, підприємство сплатило податків на загальну суму понад 10,2 млн грн.р

За інформацією “Діловий регіон“.

Від Author 2

Коментарі закриті.