Звенигородська районна центральна лікарня може залишитися без лікарів. Усе через кадрові проблеми, оскільки більшість із працівників закладу досягли пенсійного віку.

Про це пишуть “Вісті Черкащини”.

Цю лікарню вважають однією з кращих в окрузі. З районного бюджету постійно виділяються необхідні кошти для поліпшення її матеріальної бази. Так, за цей рік в медичному закладі відремонтоване ЛОР-відділення. Тут оновили вестибюль, коридор, палати, операційну та ординаторську кімнати, санвузли, замінили вікна та двері.

Окрім цього, в лікарні проводять заміну старого обладнання. Однак адміністрація та головний лікар Вардана Айрапетяна хвилюються через кадрові проблеми. Адже більшість із працівників закладу досягли пенсійного віку.

“Ремонти, сучасне обладнання – це добре. А от як забезпечити лікарню відповідними спеціалістами? У нас на сьогодні багато працівників пенсійного віку. Так, з 77 лікарів у районній лікарні – тридцять пенсіонерів. А якщо додати до цього ще й лікарів передпенсійного віку, то матимемо майже 40% кваліфікованих спеціалістів, які як не сьогодні, то завтра підуть на заслужений відпочинок”, – каже головний лікар Вардан Айрапетян.

Не краща ситуація і в Центрі первинної медико-санітарної допомоги, який обслуговує понад 44 тисячі жителів району. З 25 лікарів тут майже 20 передпенсійного віку.

Від Author 2

Коментарі закриті.