Світовий досвід переконливо доводить, що сьогодні без винахідливих і ділових людей, без розвитку різних форм підприємницької діяльності, подальший розвиток економіки неможливий.
Основні риси підприємця – самостійність, відповідальність за прийняття рішень та їх наслідки, ризик, ініціативність, активний пошук нових, оригінальних ідей, орієнтація на досягнення комерційного успіху, прагнення до збільшення прибутків тощо.
Такими якостями володіє Олена Отрох, яка перебувала на обліку в Тальнівській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості та виявила бажання займатися підприємницькою діяльністю.
У листопаді 2018 року за сприянням служби зайнятості, Олена започаткувала власну справу – у галузі надання послуг з громадського харчування в кафе ресторанного типу «Наша родина».
Жінка має вищу економічну освіту та великий професійний досвід у сфері бухгалтерського обліку. Ці знання допомагають підприємцю-початківцю вирішувати складні питання щодо пошуку постачальників, вибору асортименту продуктів та ведення обліку доходів і витрат у власному кафе.
Кафе «Наша родина» – сімейний бізнес, де кожен допомагає один одному. Разом з родиною Олена реконструювала старе приміщення, облаштувавши його під сучасне кафе з високим рівнем обслуговування та великим асортиментом страв, як європейської так і національної кухні.
Олена Отрох переконана, що для ініціативних та підприємливих людей тимчасове безробіття – це період пошуку шляху до самовдосконалення. Звичайно, підприємництво – непроста справа, але водночас, це – реальний шанс реалізувати свої можливості та досягти власного добробуту.

За інформацією Тальнівської філії ОЦЗ.

Від Author 2

Коментарі закриті.