Днями, в Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних громадян «Ризики нелегальної трудової міграції та загрози торгівлі людьми». Участь у заході взяли 16 шукачів роботи.

Учасники заходу обговорили проблему, яка існує в усьому світі, турбує багатьох і має глобальні масштаби – торгівля людьми.
Присутні ознайомилися із законодавчими положеннями щодо попередження такого виду злочину, визначили причини, форми та ознаки цього явища, розглянули шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, проаналізували ланцюжок та механізм злочинних дій, спростували соціальні міфи стосовно торгівлі людьми та переглянули тематичний відеофільм.

«Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Тисячі людей їдуть до інших країн в пошуках кращої долі. Саме в таких умовах і організовуються злочинні угрупування. Тому при підготовці до виїзду за межі країни ні в якому разі не віддавайте своїх документів та звертайтесь до державних установ і служб, що можуть вам допомогти», – зазначила директор Канівської міськрайонної філії Надія Коломієць.
Наприкінці семінару всі учасники отримали роздаткові матеріали з корисною інформацією, що допоможе їм у майбутньому уникнути небезпечних ситуацій пов’язаних із нелегальною зайнятістю та торгівлею людьми.
За інформацією Канівської міськрайонної філії ОЦЗ.

 

Від Author 2

Коментарі закриті.