Компанія МакДональдз завершила реконструкцію у ресторані МакДональдз у Черкасах за адресою: вул. Смілянська, 31. Відтепер заклад працює у новому форматі та пропонує відвідувачам досвід майбутнього.

Це вже другий МакДональдз у місті нового формату, пише «ВиЧЕрпно».

Нагадаємо, у травні 2018 року був відкритий ресторан мережі у ТРЦ «Любава» за адресою: бульв. Шевченка, 208/1, який з першого ж дня пропонує відвідувачам новий підхід до обслуговування.

У ресторані тепер встановлені термінали самообслуговування, завдяки яким можна оглянути всі страви з меню у електронному форматі та здійснити замовлення. За допомогою терміналів відвідувачі також можуть додати чи забрати інгредієнти в бургерах на свій смак.

Гостям пропонується обслуговування за столиками. Це революція в МакДональдз, оскільки МакДональдз завжди був закладом самообслуговування. У МакДональдз з досвідом майбутнього відвідувач замовляє страви на касі чи терміналі, а потім чекає на замовлення за столиком. Співробітник ідентифікує відвідувача та приносить страви.

Прилавок розділений на дві частини – для здійснення замовлення та для оплати, щоб відвідувачі не заважали один одному.

А Експерт з гостинності (нова позиція у МакДональдз) приділяє гостям максимум уваги та оперативно реагує на їхні потреби.

Також оновлені форма співробітників та дизайн меню.

Від Author 2

Коментарі закриті.