В Україні набирає чинності новий закон про електроенергетику, який змінює правила на енергетичному ринку. Про це розповів директор Черкаського міського РЕМу Вадим Трохимець.

За його словами, згідно з новим законом, відбувається розділення виробників, яка називається ТОВ «Черкасиенергозбут», яка буде безпосередньо отримувати кошти за електричну енергію.

– Для кращого обслуговування споживачів зараз створюється центр обслуговування споживачів. У Черкасах на Благовісній, 166 проводиться ремонт. Там будуть обслуговувати споживачів як фахівці Черкаського РЕМу, так і новоствореного підприємства ТОВ «Черкасиенергозбут», – говорить Трохимець.

Черкаський міський РЕМ буде збирати показники, формувати реєстри і передавати їх на ТОВ «Енергозбут». Хто не сплатив за електроенергію, того ТОВ «Енергозбут» буде подавати на відключення, пояснив він.

–16 листопада ПАТ «Черкасиобленерго» отримало ліцензію на розподіл. Вона дає змогу зараз заключати договори на розподіл і на передачу електроенергії. За наявності такого договору ТОВ «Енергозбут» може заключати договори на постачання. На цьому тижні ми плануємо розробити типові договори, – повідомив Трохимець.

За його словами, угоди із новим постачальником електроенергії потрібно укласти до 1 січня.

Від Author 2

Коментарі закриті.