Президент України Петро Порошенко підписав закони №8487 та №8488 про зниження вартості розмитнення, а також про посилення контролю за автомобілями з єврореєстрацією. Відповідне повідомлення з’явилося на офіційній сторінці Петра Порошенка у Facebook.Нагадаємо, власники авто з іноземною реєстрацією напередодні були невдоволені законопроектом, коли документ розглядали депутати. Зокрема через те, що чим старіше автомобіль, тим його буде дорожче розмитнити. Люди влаштували з 20 листопада всеукраїнський протест на автошляхах держави. Учасники вимагали скасувати ці законопроекти, які змінюють ставки акцизного податку на ввезення в Україну легкових автомобілів.

Як зауважив Президент України, всі кошти, які власники авто сплачуватимуть в процесі легалізації, “від першої й до останньої гривні” підуть до Пенсійного фонду.

“Без податків не буває армії, доріг,  освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків. Це має стати аксіомою”, – додає Порошенко.

Глава держави зазначив, що “це – непростий компроміс між державою та фактичними власниками авто. Між тими, хто вже прийняв як даність неминучість податків, і тими, хто лише отримав шанс стати сумлінним платником податків. І от щоби останні не мали жодного сумніву, що їхні гроші ідуть на добру справу, їх і вирішили в цільовий спосіб направити на допомогу пенсіонерам. Від Пенсійного фонду вимагатиму регулярно звітувати про обсяги коштів, отриманих від легалізації авто”.

Петро Порошенко також закликає у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту.

Зауважимо, що після набуття чинності закону №8488 в Україні з’явиться штраф 8500 гривень за порушення умов розмитнення авто.

У разі, якщо нерозмитнене авто буде використовуватися у підприємницьких цілях, штраф складатиме 34 тисячі гривень. За повторне порушення – 170 тисяч гривень.

За інформацією Zmi.ck.ua.

Від Author 2

Коментарі закриті.