Господарським судом Черкаської області задоволено 2 заяви прокурора області про перегляд за нововиявленими обставинами ухвал господарського суду Черкаської області, якими в 2016 році судові накази про стягнення з ПАТ «Азот» на користь ПАТ «Черкасиобленерго» 47 млн. грн. заборгованості за поставлену електричну енергію визнано такими, що не підлягають виконанню.

Після прийняття судом рішення про стягнення з ПАТ «Азот» заборгованості на користь ПАТ «Черкасиобленерго», намагаючись уникнути фінансових втрат, ПАТ «Азот» уклало договір щодо переведення боргу на іншого боржника та ініційовано визнання такими, що не підлягають виконананню, наказів господарського суду про стягнення коштів з цього товариства.

Оскільки держава, будучи власником значної частини пакету акцій ПАТ «Черкасиобленерго», зазнала порушення прав й інтересів, пов’язаних з невиконанням судових рішень про стягнення коштів, це не залишилося поза увагою прокуратури.

Вступивши до вказаних справ, органами прокуратури доведено суду правову позицію щодо неправомірності дій відповідача та необхідності перегляду висновків суду в спірних правовідносинах.

Таким чином, внаслідок реагування прокуратури, ПАТ «Азот» має сплатити заборгованість за спожиту електричну енергію, що відповідатиме державним інтересам.

За інформацією прокуратури Черкаської області.

Від Author 2

Коментарі закриті.