Похолодало, якраз настав час «утеплятися» на зиму. Отож вирішила, як тепер кажуть – промоніторити ціни та якість сезонного зимового одягу та взуття у тальнівських магазинах та на базарах і базарчиках. У неділю оглядаю одяг і взуття на виставці-продажу, що розмістилась у фойє Тальнівського районного будинку культури. Ціни на чоловічі та жіночі куртки тут від 1200 грн, але товар трапляється з дефектами. Взуття переважно гумове, або «дутики».

На ринку торгових яток не так багато. Вибір з того, що пропонують невеликий. Більшість продавців розпродує минулорічні залишки. Кажуть, якщо привезуть нові колекції, то ціна буде на порядок дорожчою. Ціни на ринку «не надто завищені»: жіночий верхній одяг коштує від 1200 гривень. Куртки дешевші від пальто на 500 грн. Наповнювач – синтепон, холлофайбер, овчина. Ціна зимового пальто з «плащівки» до 2500 грн.

Пальто харківської фабрики одягу з шерсті або кашеміру коштує від 1800 до 4500 гривень. Вартість залежить від розміру, довжиною, а головне від сезону. Ті, що на комірі з опушкою (фарбований лис, песець) дорожче на 1000 грн. Утеплені – не менше 3000 гривень. Ціна залежить й від довжини та сезону. Продавчині запевняють, що пальта з натуральних волокон.

Чоловічі куртки на базарі від 1000 до 2000.

Щоб купити взуття на речовому ринку треба мати в кишені від 600 гривень. Стільки просять за напівчоботи. А ось за чобітки доведеться викласти від 800 до 2500 гривень. Шкіряні, замінник та замша відрізняються в ціні.

За чоловічі ботики хочуть від 700 до 2500.

Одяг та взуття здебільшого завозять з відомого одеського ринку «7 кілометр».

Дорогих магазинів з брендовими речами в Тальному немає, стокових також. Більшість молоді замовляє речі з популярних веб-сайтів. Там пропонують якісний, брендовий одяг іноземних виробників. З можливістю кур’єрської доставки, або самовивозу товару з пошти. В обох варіантах речі можна приміряти і обрати, яка найбільше влаштовує.

Також можна дочекатися всесвітньої Чорної п’ятниці (Black Friday), цього року вона стартує 23 листопада з 00:01. В цей день знижки в брендових магазинах сягатимуть 70 відсотків, тому для багатьох це гарна нагода купити якісні зимові речі дешевше. Більшість знижок на верхній зимовий одяг та взуття обіцяють інтернет-магазини, вони додатково запустять, промо-коди, що дозволить зекономити сотні гривень.

Але якщо ви не довіряєте інтернету, або у вас його просто нема, тоді завітайте до найближчого магазину.

У крамницях з написом «Недороге взуття» ціни від 750 грн на жіночі зимові чоботи. Чоловіче на 200 дешевше. Знову ж таки, все залежить від моделей та матеріалу. На полицях здебільшого взуття зі шкіряного замінника та штучної замші. Товар орієнтований на покупців з невеликим достатком. Але слід пам’ятати, якщо куплене взуття вас не влаштовує, через пару днів товар обміняти не можна.

У торговому центрі та поодиноких магазина міста, жіночі чоботи можна придбати від 1800 до 3500 гривень. Матеріал – шкіра, якісний замінник, або справжня замша. Ціна на черевички та високі чоботи відрізняється в 1000 грн. Чоловіче взуття тут від 1500 до 2500 грн.

І знову про верхній одяг. Куртки, пуховики та пальто з підкладкою на синтепоні чи холофайбері у магазинах від 1600 і до 3000 грн. Варіант з термомембраною – від 3500 до 5500. Ціна залежить від фасону та наявності чи відсутності капюшона і хутра на ньому. Пальто з кашеміру від 1450 до 2500, але тільки демісезонні варіанти. Чоловічих моделей зимового одягу у таких магазинах мало, адже здебільшого вони орієнтовані на жіночий контингент. Ціна дорожча за ринковий варіант на 800 грн.

Анна ДРАГУН, Вісті Черкащини

Від Author 2

Коментарі закриті.