Про зміни в законодавстві у сфері підприємництва, інструменти для розвитку та підтримки бізнесу, якими можна користуватися зараз, здійснення комплексних планових заходів державного нагляду розглядалися сьогодні під час кущового семінару для підприємців Звенигородського, Шполянського, Катеринопільського, Корсунь-Шевченківського, Тальнівського районів та м. Ватутіне. Зібралось їх тут понад 100.

Семінар провели голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки «Солідарність» Ольга Ракова, керівник соціально-правового факультативу при Черкаській торгово-промисловій палаті Ольга Хоменко, представник Головного управління ДФС в Черкаській області Олена Заскальна.

У роботі семінару взяли також участь представник регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації Світлана Тарасова, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Звенигородської райдержадміністрації Анатолій Гриб.

У ході діалогу учасники семінару мали можливість отримати обґрунтовані йвичерпні коментарі, роз’яснення та відповіді на свої питання.

За інформацією відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату Звенигородської райдержадміністрації.

Від Author 2

Коментарі закриті.