Привітання Євгенія Глєбова з Днем Гідності та Свободи 

Шановні черкасці!

Сьогодні ми разом з усією країною відзначатимемо день Гідності та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України, а саме, дві революції, які дали старт відродженню патріотичної свідомості українців та відкрили можливість жити в новій демократичній державі.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Наше завдання сьогодні об’єднати свої зусилля та усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій землі, розбудовувати нову європейську державу! Саме від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наші нащадки!

Щиро вітаю Вас шановні черкасці з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Слава українському народу! Слава Україні!

Євгеній Глєбов, громадський діяч,

директор Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

 

 

 

Від admin

Коментарі закриті.