Дитячі садочки і школи, які закриваються й не приймають дітей, лікарні, з яких вивозять важкохворих… Сьогодні на Черкащину до смілян приїхала лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Метою її візиту стало бажання наочно вивчити ситуацію в Смілі з опаленням, розібратися, хто конкретно тут винний і спробувати зробити все для того, щоб не тільки у Смілі не було таких екстрених ситуацій, а й по всій Україні. про це пише Вичерпно

За словами пані Юлії, в основі всієї біди, яка сьогодні є в Україні з теплом, гарячою водою і газом, є дві найважливіші обставини. Перша — це ціна на природній газ.

– Чому зараз зростає ціна на газ? Чому до 2014 року, до того, як прийшла сьогоднішня мафія до влади, народ України завжди, 23 роки незалежності, споживав газ українського видобутку за українськими цінами? Коли вони говорять, що це ринкова ціна на газ, і що більше українського газу для українців немає, це обман. Достатньо однієї постанови Уряду Петра Порошенка, і український газ піде українцям. А тепер вони говорять про ринкову ціну і що МВФ – це та причина ставити такі непідйомні ціни. Вважайте, це теж обман, тому що МВФ вимагає одного: збалансування державних фінансів. Можна це зробити за рахунок закриття офшорів, детінізації економіки, припинення з бюджету видатків на корупцію. Тоді буде збалансований бюджет, — розповіла Юлія Тимошенко.

На її думку, те, що відбувається у Смілі – це верхівка айсбергу, демонстрація того хаосу, який наразі є в державі.

– Чому все літо ніхто з міністерств, відомств не звертав увагу, що у вас така ситуація з опаленням? Комусь потрібно було подивитися, як люди будуть взимку жити без тепла. У них є одна мета: на хаосі, безладі в усіх сферах нашого життя, який вони влаштували, мільярди перекладати на ті самі офшорні рахунки, — сказала лідерка «Батьківщини».

Окрім ціни на газ є ще одна складова боргу, через який вони позбавили місто і тепла, і гарячої води, і газу. Це мегакругова корупція.

– У той час, коли ваше теплокомуненерго передавали у приватні руки, які «поставили» ті ж самі посадовці Януковича, коли гроші, які ви платите за тепло, замість того, щоб перераховувати за газ, вони вивозили на свої окремі кримінальні рахунки, де була Генпрокуратура, де були силові структури? А де вони зараз? Чому вас і мільйони інших людей зробили заручниками корупційних оборудок? Тому що вони всі одне ціле і живляться цим, — сказала Юлія Тимошенко.

П’ята стаття Конституції говорить, що народ – єдине джерело влади, однак у народу вже нічого не залишилось: ні права голосувати без фальсифікації, ні права щось змінити. Тільки шини палити і траси перекривати.

– Ми зробимо все, щоб сьогоднішня мафія покинула Україну раз і назавжди, залишивши те, що вони у нас взяли. І вони залишать. Не випадково кожен президент перше що робить – кидає мене у в’язницю. Знаєте чому? Тому що вони точно знають, де закопаний їхній кінець. І ми витрусимо з них до останнього, що вони у нас вкрали. І вони будуть за це відповідати. Їм зараз страшно, а це говорить про те, що ми з вами нашу справу, яку робили на першому і на другому майданах, доведемо до логічного завершення і більше не дозволимо їм над нами знущатися, — сказала лідерка ВО «Батьківщина».

Також Юлія Тимошенко звернулася до людей за допомогою донести своїм сусідам, родичам, колегам, друзям правду українського сьогодення, а саме про те, що реформи, які проводить нинішня влада – це геноцид українського народу.
Опісля пані Юлія об’їздила котельні міста, щоб перевірити, що там відбувається. Потім вона відвідала прокуратуру для того, щоби подати заяву про злочин відносно тих, хто довів ситуацію із опаленням у місті Сміла до абсурду.

Від admin

Коментарі закриті.