«Розвиваючи туристичну інфраструктуру в громаді, для нас залишається не вирішеною одна проблема – це відсутність готелю», – розповідає Кам’янський міський голова Володимир Тірон, член правління Асоціації міст України.

Однією зі складових розвитку Кам’янської міської об’єднаної територіальної громади є – туризм. Нині триває процес розробки Стратегії розвитку громади до 2023 року, де чітко визначено пріорітетні для громади сфери розвитку: це розвиток туристичної галузі, підтримка підприємництва та екології громади.

Маючи велику історичну спадщину та прагнучи показати її світу, міська влада зосередила чимало ресурсів, що мають покращити туристичну привабливість та інфраструктуру регіону. Вже зараз на території міста впроваджується новий туристичний проект  «Розбудова та облаштування туристичного об’єкту «Тясминського каньйону»  в м.Кам’янка Черкаської області» за кошти державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. Його вартість складає понад 7 млн. грн. У найближчому майбутньому планується реалізувати ще кілька туристичних проектів такі, як сакурова алея, протяжністю майже пів кілометра, а також оновити територію нижнього парку, який має стати однією з родзинок міста, накшталт дендропарку в Кропивницькому чи Умані. Місто має великий потенціал, адже знаходиться біля траси Н-01 Київ-Знам’янка та має залізничне сполучення. Не скористатися такими можливостями- це абсурдно.

Вже зараз у громаді знаходиться багато туристичних об’єктів, що користуються популярністю у туристів та гостей міста, це і грот кінця XVIII століття, літературно-меморіальний музей ім. О. С. Пушкіна та П. І. Чайковського. Ці два прізвища відомі у всьому світі. Багатьом людям цікаво дізнатися більше, але, на жаль, всі екскурсії та заходи розраховані лише на один день, а все через відсутність функціонуючого готелю. На території міста розташоване чотирьох поверхове приміщення колишнього готелю «Кам’янка», який не працює багато років. Теперішні його власники не поспішають вкладати кошти у відновлення роботи об”єкту, хоч з року в рік обіцяють це зробити.

«Міська рада готова в межах своїх повноважень, всіляко сприяти та допомагати інвестору, який виявить бажання відкрити готель чи хостел на території громади. Ми можемо запропонувати наявні у комунальній власності міста земельні ділянки чи приміщення», – коментує міський голова.

Багато робіт, які відбуваються в місті направлені, в першу чергу, на покращення інфраструктури громади, яка слугуватиме  не тільки її жителям, а й туристам, щоб приїхавши в Кам’янську об’єднану громаду, люди могли пройтися чистим містом, відремонтованими тротуарами та освітленими вулицями. Хочеться, щоб тристи приїздили і відпочивали тут ілька днів, а не їхали відразу. Це також підштовхне місцевих підприємців розширювати асортимент послуг та покращувати їх якість, що буде вигідно всім.

Від admin

Коментарі закриті.