Нещодавно в Уманську центральну районну лікарню було передано сучасні меблі, медичні витратні матеріали та інший необхідний інвентар.  Зокрема, у хірургічне та приймальне відділення Уманської райлікарні було передано сучасні багатофункціональні столи.  Вони дозволяють змінювати та фіксувати положення тіла пацієнта для проведення різних хірургічних операцій.

Столи автоматизовані та водночас прості в експлуатації. Для зміни положення тіла пацієнта достатньо натиснути кнопку на пульті або панелі. Завдяки колесам столи легко переміщувати в межах операційного залу. Додаткову надійність та фіксацію забезпечують опорні ніжки.

Такі столи можуть рухатися вперед і назад, підніматися і опускатися, а також нахилятися в різні сторони під різними кутами.

У свою чергу, інфекційне відділення Уманської райлікарні отримало:

  • багатофункціональні ліжка та матраци до них (дозволяють автоматично змінювати положення пацієнта для уникнення пролежнів);
  • приліжкові тумби, дитячі стільці та комплекти стільців для відвідувачів (покращать умови перебування хворих у лікарні та забезпечать комфорт у приміщеннях медичного закладу);
  • стійка для крапельниць (буде використовуватися для інфузійної терапії);
  • одноразові медичні рукавички (створюють максимальний рівень гігієни під час будь-яких діагностичних або лікувальних маніпуляцій).

Відділення неврології Уманської райлікарні поповнилося ходунками. Це медичне обладнання полегшує пересування людям похилого віку, які не можуть ходити без додаткової підтримки, а також пацієнтам з обмеженими фізичними можливостями.

Крім того, приміщення лабораторії Уманської райлікарні облаштували столами та стільцями, щоб створити комфортні умови для працівників. Також медичному закладу було передано штори для оновлення інтер’єру приміщень.

Антон Яценко запевнив, що буде й далі допомагати лікарням та турбуватися про здоров’я жителів округу.

Варто зазначити, що за підтримки Антона Яценка на базі Уманської райлікарні функціонує безкоштовний діагностичний центр (ультразвукова діагностика серця, органів малого таза, черевної порожнини, щитоподібної та молочних залоз, загальний огляд ― вимірювання рівня цукру в крові, артеріального тиску, зросту та визначення ваги), а також безкоштовний скринінговий центр «Здоров’я жінки» (мамографія, кольпоскопія, ультразвукова діагностика).

За інформацією сайту міста Умань. 

Від Author 2

Коментарі закриті.