У понеділок, 12 листопада, на вулиці міста вийде підсилений склад тролейбусів у кількості 60-ти одиниць. Про це у Фейсбук повідомив представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко.
Будуть підсилені такі маршрути:

– №8 (Аврора- вул. Руставі). На лінії буде працювати два тролейбуси. Перший буде відправлятися з кінцевої зупинки Руставі о 6.55. З Аврори – о 8.04.

– На вулиці Луначарського буде курсувати один тролейбус №4 і два тролейбуси №4а. Перший відправлятиметься з вул. Луначарського о 7.10. Із залізничного вокзалу у бік вул. Луначарського – о 6.23.

– №2 (вулиця Пацаєва – шовковий комбінат по вул. Чорновола). Буде працювати два тролейбуси: перший відправлятиметься з Пацаєва о 7:10, а додатковий – о 7.32.

– №50 (аеропорт-вантажний порт). Буде курсувати два тролейбуси з інтервалом руху 30 хв. Перший відправлятиметься з вантажного парку о 7.20.

На інших маршрутах рух тролейбусів здійснюватиметься за звичним графіком. Лише на деяких маршрутах №1 і №7а будуть додані додаткові машини.

– Якщо до вечора питання повернення приватників на вулиці міста не врегулюють, буде розглянуто  питання про подовження часу курсування тролейбусів. Шановні пасажири і мешканці Черкас, у розкладах руху можливі зміни, тому просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Колектив КП “Черкасиелектротранс” робить все можливе, щоб завтра охопити максимально всі райони міста і вчасно доставити всіх містян на свої робочі місця, – зазначив пан Валерій.

Нагадаємо, з неділі, 11 листопада, черкаські перевізники оголосили страйк. У зв’язку з чим у місті зупинено рух міських автобусів

За інформацією “Про Все”. 

Від Author 2

Коментарі закриті.