Компанії з різних куточків України, які працюють у галузі сільського господарства, презентують свої товари та послуги у Черкасах. Виставка-презентація відбувається в рамках регіональних зборів фермерів та приватних землевласників Центральних областей України.
Захід проходить у Черкасах у кінотеатрі “Україна”.

Підприємство з Полтавщини “Лубнимаш” привезло презентацію елеваторного обладнання. НПК “Украгро” з Черкас презентувало свої послуги із виготовлення, фасування та реалізації тукосумішей, простих, комплексних, в тому числі сірковмісних добрив.

Представник компанії “Агроконсалтинг” Наталія Кравець приїхала до Черкас зі столиці.

– Хочу розповісти учасникам заходу про нашу компанію, яка надає консультації та проводить семінари в області свинарства. Маю на меті не лише залучити нових клієнтів, а й вислухати фермерів і почути про їхні проблеми, щоб дізнатися, як ще можна допомогти фермерам, – зазначила вона.

На збори приїхали фермери з Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Київської і Полтавської областей. Вони зібралися, щоб обговорити проблеми галузі та шляхи їх вирішення. Захід організувала Асоціація фермерів та землевласників України, яку на Черкащині очолює фермер  Віктор Гончаренко.

Участь у заході також взяли заступник міністра агрополітики та продовольства України Віктор Шеремета, міський голова Черкас і голова обласної організації ВО “Батьківщина” Анатолій Бондаренко, начальник управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА Ігор Колодка.

За інформацією “Про Головне” .

Від Author 2

Коментарі закриті.