При відсутності централізованого опалення у смілянській міській лікарні мерзнуть і пацієнти, і медичний персонал.
Приміром, у дитячому відділенні нині перебуває двадцять шість дітей. Переважна більшість – це діти до семи років. Якщо маленькі пацієнти дитячого відділння можуть зігріватися рухаючися, то в хірургічному відділенні післяопераційні хворі прикуті до ліжка.  Вони гріються обігрівачами, які родичі їм приносять з дому.

Холодно не лише в коридорах лікарні, а й у приміщеннях, де працює медичний персонал.

— Завдяки  утепленим вікнам, обігрівачам та сонячному світлу в кімнатах пацієнтів зараз до 18°C , а у маніпуляційному кабінеті та в інших службових приміщеннях, куди сонячне проміння не потрапляє, лише 15 °C, – зазначає Олеся Щербак, старша медична сестра хірургічного відділення Смілянської міської лікарні.

Через відсутність централізованого опалення медичний заклад вимушений працювати в особливому режимі, інколи навіть поступаючись жорсткими умовами, що зазвичай дотримуються у лікувальному закладі. У коридорах холодно, то ж і на процедури пацієнти приходять у верхньому одязі. І пацієнти, і лікарі передали палкий привіт міській владі. Медичні працівники запевняють, що свої посадові обов’язки виконують – лікують людей, томж у праві вимагати від смілянської влади виконувати і свої функції. І в осінньо-зимовий період найголовніша потреба містян – це подача тепла в оселі та заклади соціальної сфери.

За інформацією  телеканалу «Антена».

Від Author 2

Коментарі закриті.