Вже не перший рік Звенигородська районна філія співпрацює з Селянським фермерським господарством «Володимир», яке займається вирощуванням зернових і технічних культур, тому потреба в кадрах тут відчувається з ранньої весни і до пізньої осені. У ході співпраці, фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями постійно вивчаються перспективні та поточні потреби в робітничих кадрах, можливості укомплектування кадрами шляхом попереднього професійного навчання та необхідність залучення безробітних до робіт тимчасового характеру на цьому сільськогосподарському підприємстві.

З початку 2018 року роботодавець заявив про 12 актуальних вакансій за робітничим професіями. Фахівцями філії оперативно було здійснено підбір необхідних робітників та за результатами співбесіди з роботодавцем, після проходження курсів підвищення кваліфікації, 12 безробітних отримали роботу в СФГ «Володимир».  Крім того, господарство забезпечене 25 працівниками з числа безробітних для проведення робіт тимчасового характеру.

Голова селянського фермерського господарства «Володимир» Віктор Черевко зазначає: «Під час проведення польових робіт, коли не можна згаяти жодної погожої днини, постає гостра потреба у кваліфікованих робітниках. Але, завдяки плідній співпраці із службою зайнятості, з року в рік господарство оперативно та якісно укомплектовується робітничими кадрами»

За інформацією Звенигородської районної філії ОЦЗ.

Від Author 2

Коментарі закриті.