6 листопада голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда здійснив робочу поїздку до Новоукраїнської територіальної громади. Сергій Миколайович оглянув відремонтовану дорогу між селами Лукашівка та Новоукраїнка.
На її ремонт цього року витратили 4,6 млн грн із дорожнього фонду. Так, новий асфальт поклали на ділянці протяжністю 1,3 км.

Разом із сільським головою Анатолієм Вольвачем голова РДА ознайомився з роботою соціальної сфери та інфраструктури села.

Спільно відвідали місцевий ФАП, де було здійснено заміну вікон та дверей на енергоощадні – металопластикові. А також Новоукраїнський навчально-виховний комплекс”Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів”, де також були здійснені енергоощадні заходи. Сергій Джоболда перевірив   температурний режим у закладах.

Протягом 2016-2018 років для проведення поточних та капітальних ремонтних робіт  Новоукраїнського НВК було виділено 509 тис. 850 грн  із різних джерел фінансування.  Зокрема, у 2016 році проведений капітальний ремонт приміщення для облаштування дитячого садка – 137 256 грн (кошти районного бюджету), проведено заміну вікон – 90 000 грн (субвенція сільської ради) та за кошти державного бюджету – 49 053 грн.

За інформацією Чорнобаївської районної ради.

Від Author 2

Коментарі закриті.