7 листопада 2018 року о 12.00 за підтримки Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» відбудеться робоча зустріч з керівниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) за участю провідних фахівців Громадської спілки «ОСББ Черкащини».

В рамках заходу буде обговорено ряд  питань щодо підвищення ефективності експлуатації та утримання житлових будинків, оптимізації енерговитрат, утримання ліфтового господарства, диспетчеризації, облаштування будинків пристроями та засобами забезпечення контролю доступу в під’їзди і прибудинкової території та інш., зокрема:

  1. Можливості обрання оператора по обслуговуванню ліфтів з врахуванням, якості та вартості такого обслуговування.
  2. Пропозиції щодо встановлення домофонів та відео спостереження в будинках.
  3. Пропозиції щодо надання послуг оплати комунальних платежів за допомогою терміналів самообслуговування.
  4. Можливості щодо отримання послуг з термінового та аварійного ремонту внутрішньобудинкових систем тепло-, водо- та електропостачання.
  5. Пропозиції Громадської спілки «ОСББ Черкащини» щодо надання допомоги у діяльності ОСББ та ЖБК:

-юридичний супровід (стягнення боргів, оформлення господарських договорів та протоколів загальних зборів, організація зборів співвласників та інше);

-бухгалтерський супровід (розробка кошторисів, нарахувань по дольовій участі, пільгам, субсидіям, заробітним платам та інш., формування та подання звітів);

-проведення аудиту бухгалтерської (фінансової) звітності для звітів на загальних зборах;

-організаційний супровід по підготовці та проведенню звітно-виборчих зборів;

-організаційний та юридичний супровід капітальних ремонтів житлових будинків та інженерного обладнання (підготування необхідної документації на отримання державного відшкодування по програмі «Теплий дім» та для участі в програмі співфінансування капітальних ремонтів з Черкаською міською владою, проведення робіт з енергоаудиту та інш.).

Захід відбудеться у п’ятницю, 7 листопада 2018 року, о 12.00 год в конференцзалі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» за адресою:

м. Черкаси, вул. Дашковича 19, мінус 2 поверх (ТРЦ «Хрещатик-Сіті»). 

За додатковою інформацією звертайтесь за Тел: 067-14-09-369, 095-752-75-04.

Від admin

Коментарі закриті.