Відтепер у восьми фельдшерсько-акушерських пунктах на Канівщині з’явились нові комп’ютери. В рамках роботи на своєму виборчому окрузі протягом вересня-жовтня народний депутат Владислав Голуб та його помічник-консультант Олена Радченко вручили техніку фельдшерам сіл.

«Попередньо, щоб поліпшити комп’ютерне забезпечення ФАПів сіл Грищенці, Бобриця, Пекарі, Яблунів, Хмільна, Прохорівка, Келеберда, Кононча до нас у громадську приймальню звертались фельдшери пунктів. У когось їх взагалі не було, у когось був старого зразка. Тому ми не могли не відреагувати на прохання і як тільки віднайшли можливості, закупили техніку»,- розповіла керівник громадської приймальні м. Канів Олена Радченко.

Раніше комп’ютерну техніку, як подарунок на День народження села, отримали ФАпи сіл Прохорівка, Келеберда, Кононча, а днями, в останні дні жовтня Владислав Голуб особисто навідався у Грищенці, Бобрицю, Пекарі, Яблунів, Хмільну, поспілкувався з фельдшерами і передав ФАПам нову техніку. «Сподіваюсь, поступовими кроками ми зробимо медицину на селі якіснішою, доступнішою для жителів»,- запевнив Владислав Володимирович.

Крім того в цей день депутат навідався і до Ябунівського НВК. Тут у вересні за сприяння Владислава Голуба встановили дитмайданчик. «Влітку приїздив в Яблунів і передав сільському голові сертифікат на встановлення дитмайданчику біля НВК, а сьогодні переконався, що роботи виконані, сучасний майданчик вже радує малих яблунівчан. Саме так, спільно з громадою будемо напрацьовувати нові результати  роботи»,- підсумував Владислав Голуб.

За інформацією “Kanos“.

Від Author 2

Коментарі закриті.