Нещодавно Уманська дитяча міська лікарня отримала сучасні багатофункціональні ліжка, приліжкові тумби, стільці, інструментальні столи, медичну пересувну ванну та одноразові медичні рукавички.

Зокрема, Уманська дитяча міська лікарня отримала:

  • багатофункціональні ліжка та матраци до них (автоматично змінюють положення пацієнта, що дозволяє уникати пролежнів);
  • приліжкові тумби, стільці та інструментальні столи (покращують умови перебування хворих та забезпечують комфорт у приміщеннях лікарні);
  • медичну пересувну ванну (для догляду за пацієнтами з обмеженими фізичними можливостями, яким важко купатися та самостійно здійснювати водні процедури);
  • одноразові медичні рукавички (створюють максимальний рівень гігієни під час будь-яких діагностичних та лікувальних маніпуляцій).

«Завдяки цьому покращаться умови та якість надання послуг пацієнтам у приміщеннях лікарні. Буду й надалі допомагати лікарням на окрузі» ― написав Антон Яценко  на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, раніше в Уманську дитячу міську лікарню було передано обладнання для діагностики серця: автоматичний дефібрилятор, електрокардіограф, портативний пульсоксиметр для вимірювання пульсу і рівня кисню в крові.

Також медичний заклад отримав лампу фототерапії для лікування шкіри, сучасний спірометр з функцією пульсометрії для проведення комплексної діагностики легень тощо. Задля комфорту роботи медперсоналу лікарню було оснащено холодильником, пральними машинами, телемоніторами та іншим необхідним обладнанням.

За інформацією сайту міста Умань. 

Від Author 2

Коментарі закриті.