Завдяки урядовій програмі “Доступні ліки” більше 194 тисяч пацієнтів Черкащини отримали лікарську допомогу. У 2018 році на відшкодування вартості медикаменті їм виписали 478 тисяч рецептів.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Середня вартість одного відшкодованого рецепта становить 67,8 грн. Нині за програмою пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та діабетом ІІ типу можуть отримати 261 препарат, з них 59 – безоплатно.

“Станом на 1 вересня було залучено до реалізації програми 285 аптечних закладів. Сьогодні – 209, оскільки зараз триває процес переоформлення договірних відносин між нововизначеними розпорядниками бюджетних коштів та аптечними закладами для відшкодування вартості лікарських засобів для лікування хворих”,  – зазначає заступник очільника області Сергій Овчаренко.

Нагадаємо, з квітня 2017 року в Україні стартувала урядова програма “Доступні ліки”, яка дає змогу громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою.

Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі, та отримати обрані ліки. Додамо, у 2019 році на програму передбачено 1 млрд грн.

Від Author 2

Коментарі закриті.