17 жовтня 2018 року уряд вніс зміни до своєї постанови та врегулював питання призначення субсидії людям, які перебували за кордоном. Такі особи мають право на субсидію – за умови надання легалізованих документів про набуття страхового стажу в інших країнах.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року № 841 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», комісія може призначити житлову субсидію особам, які перебували за кордоном загалом більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

У таких випадках рішення про призначення (або відмову в призначенні) житлової субсидії комісія приймає за умови, якщо працездатні особи в період перебування за кордоном, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, документально підтвердили шляхом надання легалізованих в Україні документів набуття страхового стажу в інших країнах з якими укладено договори про соціальне забезпечення.

Перелік країн з якими укладені міжнародні угоди (договори) у сфері пенсійного забезпечення, учасником яких є Україна (пропорційний та територіальний принципи): Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Російська Федерація, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Україна, Угорщина, Молдова, Грузія, Азербайджан, Монголія, Румунія, Білорусь, Латвія, Королівство Іспанія, Литва, Естонія, Словаччина, Чехія, Болгарія, Португалія.

Із згаданим переліком країн можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики https://www.msp.gov.ua/content/pensii-gromadyanam.html .

За інформацією Черкаської міської ради.

Від Author 2

Коментарі закриті.