В останню п’ятницю жовтня відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, яке провела селищний голова Алла Мірошниченко. Членами виконавчого комітету було заслухано начальника фінансово-господарського відділу-головного бухгалтера апарату Тамару Канюку, яка надала інформацію щодо виконання селищного бюджету за 9 місяців 2018-го року. Крім того, було заслухано інформацію спеціаліста-юрисконсульта Віталія Кіреєва про стан роботи із зверненнями громадян за ІІІ квартал 2018-го року.

Обговорення питання «Про затвердження тарифу на послуги по водовідведенню» викликало чималу дискусію між членами виконавчого комітету та представниками комунального підприємства «ВУЖКГ». У зв`язку зі збитковістю підприємства за останні місяці 2018-го року, спеціалістами підприємства проведено коригування тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

Економіст комунального підприємства наголосила на тому, що підняття тарифу на послуги по водовідведенню є вимушеним та економічно обґрунтованим, адже він не підвищувався ще з 2011-го року.

За інформацією Чорнобаївської селищної ради.

Від Author 2

Коментарі закриті.