Як інформують на сайті Катеринопільської райдержадміністрації, станом на 22 жовтня підписано 7462 (51 %) декларації з лікарями. А саме:

– Марія Сурженко (терапевт, Катеринопіль) – 2000

– Ніна Гень (сімейний лікар, Катеринопіль) – 2000

– Алла Піддяча (педіатр, Катеринопіль) – 866

– Ольга Поліщук (педіатр, Катеринопіль) – 255

– Катерина Ломакіна (педіатр, Катеринопіль) – 102

– Андрій Стоп’ятюк (сімейний лікар, Гуляйполе) – 957

– Надія Маскіс (сімейний лікар, Петраківка) – 1291

Отже, бачимо, двоє лікарів – Марія Сурженко та Ніна Гень – уже вичерпали свій ліміт із набору пацієнтів. Раніше зазначалось, що сімейний лікар може оптимально обслужити 1800 осіб, лікар-терапевт – 2000, педіатр – 900.

Відтак запитуємо у керівника Катеринопільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олени Пироженко, чи можна ще записатись до Сурженко чи Гень.

− На жаль, ні, − пояснює Олена Олександрівна. − Наразі електронна система охорони здоров’я більше не допускає. Можливо з часом ліміт трохи розширять. Але в нас у районі є ще лікарі – Андрій Стоп’ятюк та Надія Маскіс, до яких можна записатися.

− А чи може доросла людина підписати декларацію з педіатром? − уточнюємо.

− Звісно, ні, − зауважує Пироженко. − Педіатр обслуговує дітей до 18 років.

Зрештою з’ясувалось, що катеринопільчани також можуть обрати собі лікаря в сусідніх громадах – Єрківській чи Мокрокалигірській, або ж будь-де в Україні.

 

Головний лікар Єрківської амбулаторії Ірина Нескоромна повідомляє:

− У нас працює крім мене ще один лікар (Марина Шаплавська) і віднедавна ще й педіатр (Ольга Замковенко). Наразі підписано десь 2400 декларацій. А загалом ми можемо обслужити приблизно 4800 пацієнтів. Тож ліміт іще є. Хто бажає, може записуватись.

Має резерв також Мокрокалигірська амбулаторія, де досі працював Анрій Стоп’ятюк. Нині тут з’явився також головний лікар – Анатолій Васильович Очеретяний, який поінформував:

− Я працюю тут лише другий місяць, тож у мене поки близько 600 пацієнтів. Загалом по амбулаторії уклали декларації десь 1500. Ще можемо взяти на обслуговування 2000-2500. Добре було б, коли б зверталися люди зі Ступичного, Киселівки, адже їм до райцентру 20 км, а до нас – 4 км, набагато ближче. Звісно, гальмує роботу з підписання декларацій технічний аспект: у нас дуже повільний Інтернет і мало комп’ютерів. А так, готові працювати на повну.

За інформацією “Вісті Черкащини“.

Від Author 2

Коментарі закриті.