Гімнастичний комплекс, відкритий напередодні у відреставрованому приміщенні колишнього кінотеатру “Мир”, небезпечний для дітлахів. Про це на вранішній нараді у міського голови заявив заступник начальника управління ДАБК Борис Євимна, передає кореспондент vikka.ua.

Насправді зала, яку будували понад два роки, нині не придатна для експлуатації.

“Там купа проблем, незакінчені роботи, порушення у веденні технічної документації і сам проект зроблений неякісно”, − заявляє Борис Григорович. − Користуватись тим приміщенням не можна”. 

Доповнив його й директор “Черкаситепдокомуненерго” Павло Карась.

“З точки зору існуючих нині будівельних норм і правил, на сьогодні “Черкаситеплокомуненерго” не має права подавати тепло на приміщення колишнього кінотеатру “Мир”, − зазначив Карась.

Директорка КДЮСШ “Спартак”, вихованці якої й займаються в стінах нового гімнастичного комплексу Тетяна Бордовська про експлуатаційні негаразди на об’єкті не знає. У коментарі журналісту vikka.ua вона підтвердила: наразі теплопостачання в приміщенні відсутнє. Однак впевнена, що вже скоро юні спортсмени займатимуться в теплих залах

“Діти займаються, електропостачання є. Тепло в процесі підключення. Проблеми, звичайно, певні є, але вони зараз в процесі вирішення. Я не можу сказати, що якісь процеси зупинені, – розповіла Тетяна Володимирівна.

Зазначимо, гімнастичний комплекс відкрили 30 вересня цього року за активного сприяння ВО “Свобода”. Вже на початку жовтня у новій гімнастичній залі “кипіли” тренування. Представники цієї політичної сили в Черкасах взяли на себе відповідальність за безпеку дітей, які займатимуться в стінах колишнього кінотеатру.

Від Author 2

Коментарі закриті.