Нещодавно в Черкасах встановили десять контейнерів для одягу, який був у використанні. Користувачі соцмереж активно цікавилися, куди спрямовуватимуть речі. У департаменті соцполітики міськради відповіли на це запитання, повідомляє “Zmi.ck.ua”.

Так, як інформуюють у мерії, речі з “банку одягу” використовуватимуть мешканці Жіночого кризового центру і потерпілі від домашнього насильства. Центр співпрацює з благодійною організаціє “Від серця до серця”. Втім, надалі, у разі потреби, департамент може розширити коло отримувачів такої допомоги.

– Із проблемою зайвого одягу, взуття, зіштовхуються багато родин. Щоби не викидати на смітник ще хороші речі, люди зможуть позбутися від них з користю завдяки таким контейнерам. Ця допомога буде в нагоді тим, хто з певних причин не може собі придбати новий одяг. Встановлення цих контейнерів навчає людей двом речам: допомагати ближнім, а також реалізовувати свої корисні ідеї за допомогою механізму громадського бюджету,  – зазначив директор департаменту соціальної політики Олег Гудзенко.

Контейнери розташовані за адресами:

1) Свято-Троїцький кафедральний собор – площа Слави, 10;

2) Центр допомоги жінкам “Мережка” на базі БО “Черкаська мережа” – вул. Кобзарська, 1;

3) ПП “РЕУ Надія” – вул. Героїв Дніпра, 23;

4) ОСББ “Хрещатик 200” – вул. Хрещатик, 200;

5) ОСББ “Жужоми 7” – вул. Сержанта Жужоми, 7;

6) ОСББ “Бульвар Шевченка, 352” – бульв. Шевченка, 352;

7) ОСББ “Престиж+” – бульв. Шевченка, 150;

8) ОСББ “Михайла Грушевського, 97/2” – вул. Михайла Грушевського, 97/2;

9) ОСББ “Гоголя, 221” – вул. Гоголя, 221;

10) ОСББ “ОСББ “Парковий” м. Черкаси” – вул. Віталія Вергая, 8, 10.

Від Author 2

Коментарі закриті.