Євгеній Глєбов, громадський діяч, керівник Громадської спілки “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій”, висловий свою думку щодо останнього підвищення ціни на газ.

“У зв’язку з тим, що українці не мають змоги платити по «золотим» тарифам та вже давно перебувають за межею бідності запрошую керманичів держави, міста, області 31 жовтня 2018 року о 10-00 на зустріч з виборцями, які не згідні жити по-старому, яка відбудеться в конференц-залі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашковича, 19.

Звичайно, я як і всі черкасці переймаюсь вартістю послуг з газопостачання, бо у першу чергу це «тягне» удорожчання тарифів на всі комунальні послуги. Ми маємо знати, за що повинні віддавати останню копійку і наша позиція проста – ми не проти платити за комуналку за європейськими цінами, однак, за умови, що нам будуть платити європейські зарплати –  65 000 грн. в місяць (сума еквівалентна 2000 євро).

Особисто у мене складається таке враження, що «керманичі» вирішили такими послідовними діями по «впровадженню» державних реформ та тарифним геноцидом вивільнити територію України для якоїсь іншої «вищої» раси. Однак, це наша земля, і саме ми – нація українців- повинні тут жити зі своїми нащадками. І першим кроком є приклад черкасців – мешканці 19 багатоповерхових будинків міста Черкаси, які не бажають жити по-старому та відмовились отримувати тепло у свої оселі за «новими МВФ-овськими» цінами на газ.

Тож, закликаю всіх українців не бути байдужими та стати на захист свого майбутнього.

На моє глибоке переконання, час політичних гасел минув, народним обранцям потрібно почати працювати, або звільнити свої насиджені теплі місця. Ми живемо у своїй країні і ми повинні відходити від старих стандартів, коли умови диктує монополіст. Досить з нас газових зашморгів, ми не змозі платити за газ вітчизняного видобутку за «схемит Роттердам + Порошенко» . Газу вітчизняного виробництва цілком достатньо для комунальних та побутових потреб населення. То де ж він, кому ви його продаєте, шановні керманичі!?”

Від admin

Коментарі закриті.