Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль звернувся до керівників районів, громад та міст з проханням не зволікали з пропозиціями щодо придбання наступного року шкільних автобусів у межах обласної програми.

– Маєте вже зараз працювати над цим питанням, аби наступного року ми мали змогу придбати для учнів ще більше автобусів, – звернувся до місцевих керівників перший заступник у ході засідання колегії ОДА. – Я нагадаю, реалізація програми здійснюється на умовах співфінансування, де 50 % – кошти місцевих бюджетів. Цьогоріч же нам вдалося закупити 6 автобусів, зокрема для Уманського, Золотоніського, Маньківського районів, Набутівської, Степанецької та Жашківської громад.

Зауважимо, рішенням обласної ради від 20 квітня цього року було виділено 6,5 млн грн на придбання 7 шкільних автобусів на умовах співфінансування. До кінця року мали придбати, окрім згаданих вище, ще один – для Селищенської ОТГ. Утім громада відмовилась через дефіцит коштів. Наразі є 3 пропозиції про можливість купівлі до кінця року – від Ліплявської та Тальнівської громад, затверджені рішеннями сесій, а також Чорнобаївського району, де днями планують провести засідання сесії та винести на розгляд це питання.

За інформацією Черкаської ОДА. 

Від Author 2

Коментарі закриті.