Станом на 18 жовтня до Тальнівського управління соціального захисту населення надійшло 35 заяв на отримання «пакунків малюка». 31 породілля вже його отримала. Зауважимо, серед новонароджених три пари двійнят: із Антонівки, Тального та Катеринополя.

До нього увійшли 25 речей: підгузки, вологі серветки, ситцева, фланелева, муслінова, а також багаторазові вологостійкі пелюшки, дві шапочки, боді з коротким і довгим рукавами, штани-повзунки, «чоловічки» з довгим рукавом та штанцями, шкарпетки бавовняні, термометр для води та електронний для тіла, дитячі манікюрні ножиці, прокладки для лактації, ковдра тепла демісезонна і плед-ковдра, матрац для колиски, рушник махровий для купання з кутком, іграшка-брязкальце, крем і рідке мило-шампунь дитяче.

Весь комплект упакований в коробку-колиску з міцного картону.

Загальна вартість набору до 5 тисяч гривень.

Ми промоніторили думку батьків що до якості та вартості речей у цій коробці. Думки, однозначно, різні. Більшість батьків задоволені допомогою.

Важливо, що отримання допомоги «пакунок малюка» не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні дитини. А вартість отриманої допомоги «пакунок малюка» не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

Від Author 2

Коментарі закриті.