Українці почали цікавитися своєю історією, своїм корінням, звертають увагу на те, що залишилося у спадок. І тут канівці не стоять осторонь. Все активніше говорять про туристичний потенціал, про розвиток зеленого туризму, про фестивалі та відпочинок в нашому мальовничому місті.
Однак, перелічені вище перші здобутки можуть дуже швидко припинитися, якщо не буде системного розвитку туристичної сфери. І, не стільки за рахунок державної підтримки, як за рахунок об’єднання зусиль самих учасників туристичної галузі.

Саме питанням взаємодії бізнесу та влади, досягненню спільних результатів та вибору загальної політики і була присвячена зустріч з фахівцем із туризму, експертом асоціації DEHOGA та автором концепції розвитку міста Батумі Гансом Ульріхом Трозіеном

Пан Трозіен просуває ідею створення об’єднання гравців туристичного сектору в Україні за зразком німецької DEHOGA – організації роботодавців в сфері готельного та ресторанного бізнесу у Німеччині, сумарний річний оборот членів якої сягає понад 60 млрд євро.

Під час зустрічі Ганс Ульріх Трозіен відмітив значний потенціал міста та зацікавленість міської влади в розвитку туризму. Тож за результатами обговорення актуальних питань щодо розвитку туристичної галузі на Канівщині експерт порадив канівчанам виявити лідера серед представників бізнесу, який зможе об’єднати навколо себе учасників туристичного ринку та створити асоціацію. Також важливо  активно інформувати населення про туристичні можливості міста, зокрема розповсюджувати флаєри, буклети, листівки та розвивати інформаційні сайти міста. Порекомендував він провести інвентаризацію житла для бюджетного перебування туристів і, звичайно ж, раціонально використовувати водні ресурси. Кав’ярні на воді, розвиток водного транспорту та спорту – саме на ці аспекти варто звернути особливу увагу, розвиваючи туристичну сферу Канівського регіону.

Головний меседж зустрічі: “Навчитися правильно і максимально повно використовувати вже існуючі можливості. І лише потім переходити до подальших покращень”.

За інформацією Черкаської ОДА.

Від Author 2

Коментарі закриті.