Протягом вересня та жовтня цього року у Беркозівці було проведено роботи із встановлення вуличного освітлення на загальну суму понад чверть мільйона гривень, завдяки чому вдалося провести ліхтарі майже по всьому селу.

Протягом 2014-2016 років на території села Беркозівка було реалізовано кілька проектів по будівництву вуличного освітлення, однак забезпечити реалізацію всіх робіт не вдалося через брак фінансових можливостей.

Однак, за пропозицією в. о. старости Івана Вощана, при формуванні програми соціально – економічного розвитку Степанецької ОТГ на 2018 рік по Беркозівському старостинському округу було включено роботи по розширенню мережі вуличного освітлення в селі Беркозівка.

Відтак, проект «Будівництво мереж вуличного освітлення від ТП-426 (Л-1, Л-2), ТП-162 (Л-1, Л-2) та ТП-592 (Л-2) по вул. Шевченка та вул. Центральна в с. Беркозівка, Канівського району, Черкаської області по існуючим опорам Канівського РЕМ» на загальну суму 274 702,57 гривень реалізовано протягом вересня-жовтня цього року.

Відтепер по вулицях Колгоспна, Центральна, Шевченка забезпечено комфортний рух пішоходів та транспорту у темну пору доби.

За інформацією сайту Степанецької громада.  

Від Author 2

Коментарі закриті.