Європейська Бізнес Асоціація інформує, що з 11 жовтня підприємцям більше не потрібно вклеювати  щоденно чеки та звіти, робити записи до Книги ОРО (КОРО), тобто вести книгу обліку розрахункових операцій вручну. Так, за наявності касового апарату, звіт про кожну операцію одразу автоматично в електронному вигляді надсилається до центральної бази даних Державної фіскальної служби України (ДФС). Жодних інших паперових варіантів звітування більше не потрібно.

Однак, якщо касовий апарат зламався або стались перебої у електроживленні, підприємець зобов’язаний припинити продаж до відновлення роботи РРО. Водночас, для дотримання податкової звітності бізнес має зберігати щоденні фіскальні чеки в електронній формі до трьох років.

Крім того, відтепер передбачено можливість зареєструвати реєстратори розрахункових операцій (касові апарати або РРО) в онлайн режимі на сайті ДФС. Так, це можна зробити через електронний кабінет підприємця на сайті ДФС – за спрощеною формою, подавши одну заявку в один клік. Раніше, для цього було потрібно з усіма необхідними документами відвідувати фіскальну службу. В середньому тривалість реєстрації складала до 5 днів. А це – недоотриманий дохід.

За інформацією  “Діловий Регіон”.

Від Author 2

Коментарі закриті.