З 24 вересня 2018 року за сприяння Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості 30 безробітних громадян проходять навчання на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Дотримання вимог охорони праці при виконанні робіт в котельнях підприємств, установ і організацій» на базі Державного професійно-технічного навчального закладу Черкаського навчального центру Міністерства аграрної політики та продовольства України.
«З розвитком опалювального обладнання, застосуванням нових видів палива і  розширенням завдань з обігріву приміщень  все більшого значення  набуває навчання фахівців.  З кожним роком професії  оператор котельні, машиніст (кочегар) котельні стають дедалі актуальнішими, оскільки передбачають обслуговування робітниками автоматизованих котелень  з сучасним обладнанням в залежності  від системи опалення. Навчання дає змогу ознайомитися з вимогами до безпеки при підготовці котлів до роботи, охорони праці при обслуговуванні котельних установок та особливостями обслуговування котельних установок, що працюють на твердому, рідкому та газоподібному паливі. По закінченню навчання безробітні отримують свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації та допуски до виконання робіт з підвищеною небезпекою  для кваліфікованого обслуговування котелень», – наголошує директор філії Галина Гаврилюк.
Із роботодавцями району було укладено договори на працевлаштування і після закінчення курсів цільового призначення безробітні будуть працевлаштовані на підприємства та установи  району.
Таким чином, безробітні громадяни напередодні опалювального сезону отримають затребувану на ринку праці професію, а навчальні та медичні заклади району – кваліфікованих працівників, які допоможуть у справі енергозбереження.
За інформацією Маньківської районної філії ОЦЗ.

Від Author 2

Коментарі закриті.