Днями за ініціативи Маньківського РЦЗ відбулась презентація роботодавця,  який займається перевезенням сільськогосподарської продукції по Україні – транспортної компанії «Болеко». Захід відвідали безробітні, шукачі роботи та працівники центру зайнятості.

Представник роботодавця у вигляді відео сюжету та слайдів представив зразки техніки, що використовується для надання якісних транспортних послуг по вивезенню зерна з поля, а також забезпечення надійного його транспортування від елеватора
до всіх портів України. Підприємство входить до складу компанії «Alebor Group».

Автопарк транспортної компанії «Болеко» нараховує 40 автомобілів «МАN» та 30 зерновозів. За рахунок вигідного розташування в центрі країни компанія може оперативно доставити зерно до будь-якої точки України. Зацікавлені відвідувачі спостерігали практичне застосування різної техніки та мали змогу ознайомитись з специфікою необхідних підприємству професій – водія та тракториста–машиніста с/г техніки.

З початку цьго року на підприємство за сприянням Маньківського центру зайнятості було працевлаштовано 3 особи. Оперативне інформування служби зайнятості роботодавцем про нові вакансії на підприємстві дає можливість центру зайнятості своєчасно здійснити підбір претендентів на відповідні робочі місця.
Роботодавець, завершуючи захід, окреслив перспективи розвитку компанії та висловив сподівання щодо збільшення кількості робочих місць безпосередньо скориставшись послугами служби зайнятості.

Від Author 2

Коментарі закриті.