Перше випробування снігом показало, що нова смілянська влада не може впоратися із своїм завданням – організувати і скоординувати розчистку міста від опадів. Такого жахливого стану доріг і тротуарів у Смілі не було, мабуть, останні 15 років, пише СМІЛА.
Стає соромно за власне місто, коли їдеш у Черкаси, Кам’янку, Городище, Корсунь та інші, і бачиш, як там спрацювали комунальники, які там чисті дороги, що аж асфальт видно. А потім повертаєшся у рідне місто, б’єш підвіску автомобіля або розвертаєшся на слизькій трасі, тому що у Смілі навіть центральні вулиці і перехрестя жахливо почищені.
Вдень від сонця льодяні брили розтають, стають ще більш слизькими, транспорт сковзає, підвищується рівень аварійності. .. А тротуари для перехожих? Це окрема пісня. У Смілі не тротуари, а вузькі козячі тропи, на яких не можуть розійтися двоє перехожих – комусь обов’язково треба стрибати у сніг. При чому прохід прокладала людина, сліди якої зальодяніли ще з часу перших опадів, і якщо ти не попадаєш у загальний прохід – є велика загроза поламати ноги.
У соціальних мережах люди активно критикують дії влади і недолуге прибирання міста. І хоча секретар міської ради повибачався за свої недопрацювання, але смілянам його вибачення ні до чого, від цього переміщення містом зовсім не покращилося!
У соцгрупі «Підслухано в Смілі» містяни пишуть: Жителі вважають, що більшість із того, як виправдовувався на сесії Костянтин Синьогуб – маячня. Ніякі дороговартісні навігатори на тракторах не врятують Смілу від снігового апокаліпсису. Треба було ставати і працювати. Організувати роботу. Перевірити техніку, наявний ресурс, запаси пального, стан ресурсів.







Коментарі закриті.