Підприємство-експортер з Черкас ТОВ «Українська мукомельна компанія» планує здійснювати поставки борошна до Федеративної Республіки Нігерія.

Про це заявив гендиректор компанії Олександр Коротков, повідомила прес-служба ТОВ.

Він уточнив, що експорт борошна до цієї африканської країни передбачений планом співпраці між ТОВ «Українська мукомельна компанія» та одним з провідних гравців тамтешнього ринку продуктів харчування, відповідний документ сторони підписали в ході попередніх переговорів.

«Делегація наших нігерійських партнерів відвідала Черкаси з метою проведення моніторингу виробничих потужностей та якості виготовленого борошна. Якість і безпечність нашої продукції повністю їх задовільнила, адже завжди відповідала найвищим міжнародним стандартам», – додав Олександр Коротков.

Подробиці та тривалість дії майбутнього договору поки що не оприлюднювались. «Учасники переговорів дійшли згоди щодо строків та умов здійснення поставок», – йдеться у повідомленні прес-служби товариства. Проте відомо, що власне підписання відбудеться наприкінці лютого нинішнього року під час урочистої церемонії в Женеві (Швейцарія).

Згідно з повідомленням, наразі ТОВ «Українська мукомельна компанія» є одним з найбільших вітчизняних експортерів пшеничного борошна з України та поставляє його на ринки понад двох десятків країн.

«Першою країною-партнером, з якою ми почали співпрацю щодо постачання борошна за кордон, була КНР. Наразі ми модернізували наші потужності, ввели в експлуатацію нові фасувальні комплекси, тож готові до розширення географії співробітництва», – зазначив Олександр Коротков.

Кількість клієнтів експортера постійно збільшується. Підприємство постачає продукцію до Палестини та Сьєрра-Леоне, на Європейському ринку черкаське борошно користується впевненим попитом у Греції та Норвегії. Здійснюються відвантаження до Індонезії, Молдови, Китаю та Венесуели.

Нагадаємо, що ТОВ «Українська мукомельна компанія» спеціалізується на закупці та переробці зернових. Черкаське підприємство виготовляє борошно вищого та першого ґатунку  під зареєстрованою торгівельною маркою «Королівське борошно» на двох підприємствах: ТОВ КХП «Талне» з іноземними інвестиціями» та на Дунаєвецькому КХП. Товариство входить до п`ятірки лідерів вітчизняного ринку експорта борошна.

Від admin

Коментарі закриті.