Прибуття великої кількості паломників створило надзвичайно велике навантаження на об’єкти благоустрою та житловий фонд міста. Комунальні служби фактично працюють в цілодобовому режимі, вивозячи купи сміття з району паломництва.
Минулого року Міжнародний благодійний фондом ім. Рабі Нахмана оплатив послуги, які надавались комунальними службами міста у період масового паломництва.
Цьогоріч хасиди відмовилися сплачувати.
Таким чином, прибирання вулиць та тротуарів в районі паломництва, ліквідація аварійних ситуацій на внутрішніх мережах електропостачання, забезпечення безперебійної роботи пасажирських ліфтів здійснюються за рахунок укладання договорів з ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ мешканцями мікрорайону паломництва, а додатковий вивіз ТПВ – за кошти МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ.
Як повідомляє Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради«Незважаючи на відмову керівників міжнародного благодійного фонду ім. Рабі Нахмана, укладати додаткові угоди на прибирання прибудинкових території, вулиць та тротуарів в районі перебування паломників-хасидів в період святкування Рош-ха-Шану, комунальні служби міста намагаються підтримувати території паломництва в належному стані».
Не знають як вплинути на хасидів і повернути борги в Уманському комунальному підприємстві “Уманьтеплокомуненерго”, адже на сьогодні паломники заборгували їм майже 1 285 200 грн.
Про це пише сайт міста Умань.







Коментарі закриті.