Як повідомляє управління статистики у Черкаській області, на підприємствах, в установах, організаціях із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у відпустках без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) у ІІ кварталі 2017 року перебувало 1,8 тис. осіб (0,8% середньооблікової кількості штатних працівників).

Найбільша частка таких працівників була у металургійному виробництві; виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування – майже кожний п’ятий працівник цього виду діяльності, виробництві електричного устаткування – кожен восьмий, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності, виробництві машин і устаткування, не віднесених до інших угрупувань – кожен десятий.

З економічних причин працювали у режимі неповного робочого дня (тижня) 3% працівників (6,6 тис. осіб). У виробництві комп’ютерів, електронної та оптичної продукції працювали у режимі неповного робочого дня (тижня) 38,1% працівників, виробництві меблів, іншої продукції, ремонті і монтажі машин і устаткування – 27,2%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 23,8%, виробництві електричного устаткування – 23,2%.

Від admin

Коментарі закриті.