Працівникам ПАТ «Черкасиобленерго» почали виплачувати зарплату за червень. Це стало можливим завдяки встановленню відповідного алгоритму перерахувань коштів НКРЕКП та відновленню виробничої діяльності ПАТ «Азот». Зокрема, споживання електроенергії у червні відбулося на рівні 51 млн грн, очікуване споживання у липні — на рівні 136,1 млн грн.

Нагадаємо, Постановою НКРЕКП від 29 червня цього року №832 передбачені особливі умови спрямування надходжень за електроенергію від ПАТ «Азот» на поточний рахунок підприємства для погашення заборгованості з виплати заробітної плати. Відповідно до неї та умов Договору про постачання електроенергії «Азот» у липні сплатив Товариству 99,4 млн грн, які були спрямовані виключно на виплату зарплати.

– Як і планували, у серпні ми вийдемо на поточну виплату заробітної плати нашим працівникам, — говорить голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. – Упродовж липня вдалося виплатити зарплату за березень, квітень, травень та частково за червень. Крім того, плануємо преміювати фахівців, задіяних на ліквідації наслідків стихії 1 липня, від якої найбільше постраждали Чорнобаївський та Золотоніський райони.

Станом на кінець липня залишок заборгованості з виплати заробітної плати з нарахуваннями за червень склав 17,7 млн грн. Нагадаємо, на старті кампанії з виплати зарплати сума заборгованості сягала більше 120-ти мільйонів. Виплата заробленого дозволила призупинити страйки та відновити нормальну роботу районів електричних мереж.

Про це інформує ВиЧЕрпно.

Від Author 2

Коментарі закриті.