Кількість прийнятих на місцях програм із забезпечення житлом атовців поступово збільшується. Їх затверджують в межах діючої другий рік поспіль Обласної програми. На сьогодні маємо їх у 15 районах та у всіх містах обласного підпорядкування. Про це повідомили під час розширеного засідання Центру допомоги учасникам АТО, що днями відбулось під керівництвом першого заступника голови ОДА Віталія Коваля. Про це Економіка сьогодення дізналась у прес-службі ОДА.
– Реалізація Програми дасть змогу якомога більшій кількості учасників АТО та їхнім родинам покращити власні житлові умови, – зауважив Віталій Коваль. – Спостерігаємо це на реальних прикладах. На сьогодні 12 сімей вже скористалися програмою. Попит зростає, і все більше атовців звертаються з бажанням оформити вигідне кредитування. Важливо, щоб із розумінням до цього поставилися на місцях, закладаючи відповідне фінансування. Зауважу, Програма реалізується за рахунок коштів обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевих. Цьогоріч із обласного виділено близько мільйона гривень.
Між тим, на сьогодні з міського бюджету Черкас виділено 9,6 млн грн, з яких використано вже майже 5 млн грн, в Умані – 444,6 тис. грн, у Смілі – 380 тис. грн, на Корсунщині – 90 тис. грн, на Канівщині – майже 916 тис. грн.
Обласну Програму розробляли спільно з учасниками АТО та Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву. Найбільшої популярності вона набула в м. Черкаси. Наразі тут наявні понад 200 звернень бійців. З них уже 60 здали повний пакет документів. У районах таких 17, у цілому ж звернулось 39. Про це повідомив у ході засідання директор Черкаського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Олександр Паливода та додав:
– Учасники АТО, які вже отримали за Програмою житло в кредит, задоволені, оскільки в середньому щомісячна плата становить 1-1,5 тис. грн, що дешевше, аніж винаймати житло.







Коментарі закриті.