Золотоніський маслоробний комбінат пройшов міжнародний сертифікаційний аудит за системою безпечності управління харчових продуктів згідно вимог FSSC 22000:2015.

Про це “Економіка сьогодення” дізналась у прес-службі групи компаній «Молочний альянс», до складу якої входить підприємство.

«Сертифікатом FSSC 22000:2015 наше підприємство підтвердило, що всі вимоги системи безпечності управління харчових продуктів виконуються і, відповідно, вся готова продукція є якісною та безпечною для людини, – відзначив голова правління ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» Владислав Кулініч. – Це дає нам можливість укладати угоди з багатьма країнами, а також дотримуватися вимог низки міжнародних роздрібних мереж і провідних харчових брендів».

Аудит проводила компанія SGS за ініціативою «Молочного альянсу».

Під час аудиту було перевірено всі підрозділи підприємства, ведення документації, дотримання санітарії та опитування персоналу на знання вимог FSSC 22000:2015. За шкалою оцінювання Золотоніський маслокомбінт отримав найвищий бал – 12.

Сертифікат діятиме протягом трьох років, однак щороку аудиторами компанії SGS буде проводитись технічний нагляд на підтвердження дотримання вимог системи.

Зазначається, що FSSC 22000:2015 передбачає конкретні зобов’язання вищого керівництва і примушує аналізувати вимоги споживача, визначати процеси і демонструвати послідовний контроль над виявленими погрозами, оновлювати та покращувати систему шляхом внесення змін до процесів, вимог та правил.

На Золотоніському маслоробному комбінаті вже існує державна система безпечності управління харчових продуктів. Вона була проведена у березні 2012 року спеціалістами ДП «Черкасистандартметрологія». Окрім того, з 2016 року комбінат має право експортувати свою продукцію до ЄС.

Від Author 2

Коментарі закриті.