У сесійній залі районної ради відбулось засідання постійної комісії Жашківської районної ради з питань роботи АПК, соціального розвитку села, земельних відносин, екології, природоохоронних заходів приватної власності, підприємницької та інвестиційної діяльності, торгівлі, захисту прав споживачів та побутового обслуговування населення, повідомляє cherkasy24.info.

Депутати розглянули питання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності ГУ Держгеокадастру у Черкаській області. За результатами розгляду вищезазначеного питання депутати не рекомендували до затвердження технічної документації по земельних ділянках сіл: Конельські Хутори, Леміщиха, Тихихий Хутір.

Також депутати не рекомендували питання щодо затвердження технічної документації із землеустрою нормативної  грошової оцінки земельної ділянки державної власності фізичній особі-підприємцю Миколі Турінцеву.

Усі інші проекти рішень, які розглядались на постійній комісії, було рекомендовано до затвердження на черговій сесії районної ради.

Від Author

Коментарі закриті.