Члени виконавчого комітету не підтримали проект рішення, який передбачав збільшення вартості проїзду у міському транспорті.

Зокрема, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради розглядалося питання стосовно приведення у відповідність тарифів на послуги перевезень у міських маршрутках, яке передбачало збільшення вартості квитків до 4-х гривень, пише «Kanos».

За результатами моніторингу, який проводили у міських маршрутках, на прикладі семи дійсних рейсів 24-го травня, послугами перевізника скористався 651 пасажир, із яких 482 особи заплатили повну вартість проїзду, 22 школярі заплатили по 2 гривні, а 147 осіб – пільговики, які скористалися правом безкоштовного проїзду.

У пільгових маршрутках кількість осіб, які користуються безкоштовним проїздом, сягає до 90%. Відтак, за результатами підрахунку, транспортне підприємство перевозить орієнтовно у 7 разів більше пільговиків, ніж йому компенсують. Окрім цього, значно зросли й складові тарифу – заробітна плата, вартість пального, деталей, комунальних платежів, податкове навантаження. У зв’язку із цим і виникла необхідність підвищити вартість тарифу.

Водночас, очільник транспортного підприємства «М+М» Євген Маланчев наголосив, що якби кожна людина, яка користується міським громадським транспортом, оплачувала проїзд, ціна квитка складала б близько 2,5-3-х гривень.

У свою чергу міський голова Ігор Ренькас запропонував зняти одну з пільгових груп із безкоштовного проїзду – інвалідів ІІІ категорії, яка налічує 485 осіб, і до 1-го жовтня не підвищувати тарифи. Хоча за словами перевізника, такий крок не вирішить ситуацію і не дозволить покрити всі витрати на перевезення пільговиків.

У підсумку, за проект рішення, який передбачав збільшення вартості проїзду у міському транспорті до 4-х гривень, проголосували лише 5 членів виконавчого комітету, а троє під час голосування утрималися.

Від Author

Коментарі закриті.