На Черкащині продовжується робота щодо виведення з ринку пасажирських перевезень нелегальних перевізників, які здійснюють регулярні рейси без відповідних дозвільних документів. Про проміжні результати роботи робочої групи звітували днями в облдержадміністрації на нараді під головуванням заступника очільника області Костянтина Омаргалієва.

– Нині Черкащина посідає 13 місце з-поміж областей України за якістю протидії нелегальним перевезенням, – говорить Костянтин Омаргалієв. – Втім, зрозуміло, цей результат не цілком задовольняє нас. Оскільки йдеться, передовсім, про забезпечення належних умов для роботи легальних перевізників нашого краю. Ми спільно з Нацполіцією, управлінням Укртрансбезпеки області, управлінням Держпраці, фіскальною службою Черкащини провели низку перевірок. На часі – планування та проведення наступних рейдів. У подальшому плануємо долучити до роботи й громадський актив.

Відзначимо, лише у травні спеціалістами управління Укртрансбезпеки області було виявлено 74 порушення законодавства нелегальними перевізниками. При цьому складено 39 актів на проведення перевірки з додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів. Також виписали 18 постанов на понад 22 тис. грн. З початку року винесено 55 постанов на понад 50 тис. грн, повідомляє Черкаська ОДА.

Від Author

Коментарі закриті.