Селяни із 6 районів Черкащини мають змогу отримати гроші на власні бізнес-проекти. Подібний захід проходитиме в області вже вдруге. Спробувати реалізувати свою бізнесову ідею можуть жителі шести районів, наголошують організатори.
Такий проект у регіоні реалізується вже вдруге. Якщо торік брати участь у створенні бізнес-планів могли три райони Черкащини, то цього разу аж шість. Серед них – Черкаський, Чигиринський, Канівський, Городищенський, Корсунь-Шевченківський та Катеринопільський райони. Конкурс розширює також і географію – аналогічний проект реалізується у Вінницькій області.
Жителі цих районів можуть розробити власний бізнес-план та виграти на нього грант у сумі 40 тис. грн.
Засновник проекту – ПАТ «Миронівський хлібопродукт» спільно з ресурсним центром АНГО. На Черкащині проект реалізує ТОВ «НВФ «Урожай».
Організатори розраховують, що спробувати свої сили у проекті зважаться півтори сотні учасників.
Спробувати реалізувати свою бізнесову ідею може кожен охочий житель із зазначених районів: від дрібних фермерів до підприємств та фізичних осіб. Свою ідею люди мають представити до 30 червня у формі бізнес-плану. Він повинен містити як комерційну складову, так і соціальну. Єдина умова – кошти проекту не можуть спрямовувати на благодійність, капітальне будівництво чи погашення боргів. На найкращі 24 бізнес-проекти виділять по 40 тисяч гривень.








Коментарі закриті.