За останні півтора роки шполяни помітили значні зміни у благоустрої міського парку дитячого дозвілля. Із сірого та сумного він перетворився на казкову країну, до якої залюбки щодня поспішають діти.

Місце для дитячого дозвілля та відпочинку багатьох шполян тепер не впізнати. По центральних алеях викладено красиву якісну плитку, встановлено нові лавки. З’явилась безліч фігур для малечі у вигляді казкових героїв, повідомляють Новини Черкас.

Як розповіла директор міського дитячого парку Тетяна Каландирець, позитивні зміни продовжуються. І це все завдяки ініціативі міського голови Сергія Кравченка та міським депутатам, які підтримують виділення коштів на розвиток дитячого дозвілля шполянської малечі.

Працівники парку встановили на ігровому майданчику літачок та кораблик, а також нову пісочницю з кришкою. Витрати оплатили із бюджету міста в сумі 18 тис. 870 грн.

Крім цього, із міського бюджету виділили кошти в сумі близько 27 тис. грн. й на придбання нових вікон та дверей у будинок ігротеки, який знаходиться в центрі дитячого парку.

– Пісочниця з кришкою досить зручна у використанні, – розповідає директор парку, – завдяки тому, що вона закрита, у пісок не потраплятимуть сторонні речі різноманітного походження. Також це захищатиме наших дітей від ураження інфекціями. У дитячому парку наразі є дві пісочниці, тому незабаром ми плануємо замінити й іншу.

Радіють таким змінам і самі батьки. Шполянка Оксана Гриб, яка привела до парку свою трирічну донечку Ріту, стверджує, що задоволена роботою міської ради, депутатами, а особлива вдячність директору міського парку.

– Ця тендітна жінка – на своєму місці! Крім наведення ладу в парку, вона завжди цікавиться у батьків, що потрібно їхнім дітям. Приміром, дізнається, які гойдалки більше до вподоби малятам чи які фігури казкових героїв дітлахи хотіли б бачити в парку, – зазначає пані Оксана. – Так і сьогодні, коли встановлювали нову пісочницю із кришками, літачок та кораблик, я подумала, що абсолютно всі батьки, які приходитимуть зі своїми дітлахами до парку, будуть задоволені такою ідеєю.

Від Author

Коментарі закриті.