У січні–лютому 2017р. порівняно з січнем–лютим 2016р. індекс промислової продукції в області становив 99,4%. Про це “Економіка сьогодення” дізналась від прес-служби ГУ статистики у Черкаській області.

Зокрема, спад спостерігався у добувній промисловості і розробленні кар’єрів на 36,6%, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 26,2%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 5,7%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 1,7%, виробництві харчових продуктів, напоїв – на 1,2%.

Водночас зростання зафіксовано на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання на 43,0%, у машинобудуванні – на 40,5%, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 13,9%, виробництві основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 2,9%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 2,2%.

Від Author

Коментарі закриті.