На лаві підсудних опинився 48-річний житель м. Сміли, який займався незаконним придбанням, зберіганням та продажем незаконно виготовлених алкогольних напоїв. Загалом за період часу з жовтня по грудень 2015 року чоловік придбав 2 тисячі літрів фальсифікованих алкогольних напоїв і встиг продати 400 літрів фальсифікату на суму 16 тисяч гривень. Про це “Економіка сьогодення” дізналась від прес-служби ГУ ДФС у Черкаській області.

Під час обшуків двох складських приміщень, що на правах оренди використовувались фігурантом для незаконної діяльності, співробітники податкової міліції вилучили 1600 літрів водно-спиртової суміші міцністю від 32,7% до 36,9% у пластиковій тарі. Згідно з висновками проведеної експертизи зразків вилученої продукції, спиртова суміш не відповідала вимогам ДСТУ та виготовлена кустарним способом з порушенням технології горілчаного виробництва.

За результатами розгляду судом кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), обвинувачений визнаний винним в скоєнні зазначеного злочину. Вироком суду йому призначено покарання – штраф у розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (20 400 грн.) зі знищенням незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

Від Author

Коментарі закриті.